מרכז שירות סובארו – הילוך שישי באר יעקב

about-inside

הלב הפועם של קבוצת הילוך שישי נמצא בבאר יעקב. החברה שהחלה כמוסך קטן, היום בעלת מוסכים ומרכזי שירות מהמתקדמים בתחומם ומשרדי הנהלה נעימים ומשפחתיים. מרכז השירות הגדול והמודרני הנו אחד מהמוסכים הוותיקים אשר קיבלו היתר מיבואנית סובארו בארץ (סמלת) לטפל בכל דגמי החברה. לקוחות סובארו הילוך שישי באר יעקב נהנים משירות מקצועי חסר פשרות, ליווי אישי ואחריות מלאה הן של הילוך שישי והן של סובארו ישראל על כל התיקונים המבוצעים במקום.

מרכז השירות מספק שירותים מותאמים לצרכי הלקוח ולדרישות היבואנים ומנהלים תקשורת צמודה עם שניהם. מרכז השירות והמוסך עומדים בהצלחה יתרה בכל התקנים הבינ"ל המחמירים אותם הציבה סובארו, צוות העובדים עובר הכשרות מגוונות הן ברמה המקצועית והן ברמה הניהולית מטעם היבואנית וזאת בכדי לשמר את הרמה המקצועית הגבוהה, המענה המיטבי וסטנדרט השירות המצוין ללקוח. מוסך מורשה הילוך שישי סובארו באר יעקב זכה בפרסים רבים בארץ ובחו"ל על הצטיינות מקצועית, מכירות ושירות לקוחות.

אנשי הצוות המקצועיים אמונים על טיפול בכל בעיה, קלה כחמורה ומבצעים דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור תקלות, ביצוע עבודות תחזוקת הרכב מבחינה מכאנית ואלקטרונית.

אתם בידיים טובות

מרכז שירות סובארו – הילוך שישי באר יעקב רואה את לקוחותיו כבני משפחה ועובדיו נחושים להעניק להם את הטוב ביותר.

מרכז השירות והחברה כולה מאמינים בשקיפות, אמינות, מקצועיות ותקשורת טובה עם הלקוחות. יועצי השירות אמונים על קשר רציף וליווי צמוד בכל רגע נתון. הלקוח מקבל הסבר מפורט על התהליך, מהות התיקון, משך הזמן והעלויות עוד טרם הכנסת הרכב, הלקוח מקבל דיווח מיידי לקבלת אישור על כל שינוי או סטייה בלו"ז או במחיר.

יועץ השירות הצמוד זמין בכל עת לשאלות ומתחייב לספק את התשובות במהירות ובאחריות מלאה. בסיום הטיפול היועץ האישי מחזיר ללקוח את הרכב ונותר זמין עבור הלקוח גם לאחר שזה יצא ממתחם השירות.

כשקצת קשה באים לעזור. מרכז השירות מספק ללקוחותיו חבילת שירותים ייחודית שמטרתה לחסוך ללקוחות זמן ולסייע להם לטפל ברכבם במקצועיות ובבטחה. החבילה מיועדת ללקוחות המעוניינים לטפל במוסך סובארו בבאר יעקב אך אינם מוצאים את הזמן להגיע, להשאיר את רכבם לזמן הטיפול ולחזור לאסוף אותו בסיום.

טיפול עד הבית הנו שירות שינוע ייחודי המסייע ללקוח לטפל ברכבו, לעבור מבחן רישוי שנתי וכד' ללא לפגום בשגרת היום. לקוחות סובארו הילוך שישי באר יעקב יכולים לתאם עם מרכז השירות מועד מתאים לבואו של משנע מקצועי ומנוסה מטעם החברה, אשר  מעביר את הרכב למרכז השירות לביצוע הטיפול הנדרש ו/או העברת הרכב טסט ובסופו של תהליך חוזר הרכב לבעליו בדייקנות ואדיבות.